logo

Login Form



Eredménytabló 2010.07.04. PDF Nyomtatás E-mail
2010. július 04. vasárnap, 12:46

A gyerekek eredményei:

Panka eredményei

Thumbnail
2010. Panka oklevelei

Iskolai eredmények:

Panka első osztálytól kezdve folyamatosan kitűnő tanuló. 1-2. osztályban a sülysápi Móra Ferenc Általános Iskolában, 3-6. osztályban a kőbányai Harmat Általános Iskolában, majd idén a budapesti Eötvös József Gimnáziumban.

Ötödikben 8, hatodikban 9 tantárgyból kitűnő eredményt ért el, mindkét évben tantestületi dicséretben részesült. Hatodik osztályban egész évben egyetlen 4-es osztályzatot szerzett (külalakra), ezen kívül csak ötöst kapott.

A hatosztályos gimnáziumba 96%-os felviteli eredménnyel vették fel, ahol az első évben újra kitűnő lett, és év végén tantestületi dicséretben részesült.

Tanulmányi versenyek:

2009-10. Részvétel a Bolyai matematika csapatversenyen
2009-10. Részvétel a kerületi Hermann Ottó biológia versenyen
2009-10. Iskolai történelem csapatverseny 3. hely

2009. Budapest Kőbányai Önkormányzat "Kiváló Teljesítményért" díj
2009. Kerületi matematika verseny 1. hely
2009. "Mindent vagy Semmit" vetélkedő 1. hely
2009. Kerületi történelmi vetélkedő "Magyarország a török korban, avagy Mentsd meg Túri várát" címmel 4. hely
2009. Részvétel a Simonyi Zsigmond kerületi helyesíró versenyen

2008. Budapest Kőbányai Önkormányzat "Kiváló Teljesítményért" díj
2008. Iskolai "Az év tanulója" díj
2008. Budapesti Általános Iskolák Matematika versenye 3. hely
2008. Kerületi matematika verseny 1. hely
2008. Fogarasi Erzsébet kerületi könyvtárhasználati verseny 2. hely
2008. Iskolai helyesíró verseny 1. hely
2008. Kaán Károly Országos Természet és Környezetismereti Verseny elődöntő 4. hely

2007. Levelezéses Országos Tanulmányi verseny magyar irodalom és nyelvtan témakörben 3. hely (238/240 ponttal)
2007. Részvétel a "Harmat költője és írója" iskolai versenyen

2004. Iskolai rajzverseny 1. hely

Sporteredmények:

Thumbnail
2010. Panka vízilabdás érmei

2010. Fiú '97 Budapest Bajnokság, vízilabda 1. hely
2010. Országos Gyermek Leány Bajnokság, '95 leány vízilabda 2. hely
2010. "Kis Hableány" '96 leány vízilabda torna 1. hely
2010. Duna kupa '96 fiú vízilabda torna 2. hely
2010. Mezei Zoltán kiskunfélegyházi vízilabda torna, '97 fiú 1. hely

2009. Kőnigh György fiú '97 Budapest Bajnokság, vízilabda 1. hely
2009. Faragó Tamás "Rose" kupa, '97 fiú vízilabda 1. hely
2009. Beck Péter emléktorna, '98 fiú vízilabda 1. hely
2009. Duna kupa, '97 fiú vízilabda 1. hely
2009. Kerületi diákolimpia, úszás 33m gyors 1. hely
2009. Kerületi diákolimpia, úszás 33m hát 1. hely
2009. Kerületi diákolimpia, úszás 33m mell 2. hely

2008. Beck Péter emléktorna, '97 fiú vízilabda 1. hely
2008. Kerületi diákolimpia, úszás 33m gyors 2. hely
2008. Kerületi diákolimpia, úszás 33m hát 2. hely
2008. Kerületi magasugró csapatbajnokság 3. hely

2007. Kerületi diákolimpia, úszás 25m hát 2. hely

2006. Kerületi úszóverseny 25m hát 2. hely

 

Andris eredményei:

Thumbnail
2010. Andris oklevelei

Iskolai eredmények:

Andris első osztálytól jeles tanuló a kőbányai Harmat Általános Iskolában.
Idén 4. osztályban "kitűnő" eredményt ért el.
Informatika tantárgyból szintén kitűnő lett.

Tanulmányi versenyek:

2010. Iskolai matematika verseny 1. hely

Sporteredmények:

2010. Beck Péter emléktorna, '99 fiú vízilabda 1. hely
2010. Duna kupa, '98 fiú vízilabda 3. hely
2010. Kerületi diákolimpia, úszás 33m gyors 5. hely
2010. Kerületi diákolimpia, úszás 33m hát 6. hely

2009. Beck Péter emléktorna, '98 fiú vízilabda 1. hely
2009. Kerületi úszóverseny, 25m gyors 1. hely
2009. Kerületi úszóverseny, 25m hát 2. hely

 

Cilike eredményei:

Thumbnail
2010. Cilike oklevelei

Iskolai eredmények:

Idén volt elsős a kőbányai Harmat Általános Iskolában. Megtanult írni, olvasni, számolni.

Sporteredmények:

2010. Mind a négy (gyors, hát, mell, pille) úszásnemben sikeres vizsgát tett, a Kőbánya SC igazolt úszója
2010. Kőbányai diákolimpia, úszás 25m hát 2. hely
2010. Kőbányai diákolimpia, úszás 25m gyors 2. hely
2010. Kőbánya SC házi úszóverseny '03 hát 4. hely
2010. Kőbánya SC házi úszóverseny '03 mell 6. hely
2010. Kerületi úszóverseny 25m gyors 4. hely
2010. Kerületi úszóverseny 25m hát 5. hely
2010. Tanuszodai úszóverseny 25m gyors 1. hely
2010. Tanuszodai úszóverseny 25m hát 1. hely

2009. Kőbánya SC házi úszóverseny '03 hát 6. hely

2008. Kőbánya SC házi úszóverseny '03 hát 7. hely

Úgy gondolom, a gyerekek méltán lehetnek büszkék ezekre a teljesítményekre, amelyeket ráadásul nagyon szigorú napirend mellett (felkelés 05:45, lefekvés 21:45) érnek el.

Ügyesek vagytok! Csak így tovább!

Módosítás dátuma: 2013. január 01. kedd, 15:36
 

Hozzászólás

Név:
Tárgy:
Hozzászólás:
  A biztonsági kód. Csak kisbetűs szavak, szóközök nélkül.
Biztonsági kód: